بسمه تعالی

مجموعه تولیدکننده واشر ثابت با استعانت از خداوند متعال در راستای اهداف والای خودکفایی و در جهت تحقق بخشیدن به رفع نیاز شرکت های خودروسازی و صنعتی داخلی و خارجی با سابقه ای بیش از نیم قرن فعالیت و تحقیق در امر طراحی و تولید در سال 1377 با استفاده از مهندسین ، تکنسین های متخصص و کادری مجرب،اقدام به احداث خط تولید با دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک نموده و با استفاده از سیستم پخش گسترده و ایجاد نمایندگی با مدیریت و نظارت مستقیم، با سرلوحه مشتری مداری اقدام به پخش تولیدات خود در سراسر ایران نموده است.

این شرکت در سال 1382 با زحمت شبانه روزی و تلاشی خسته گی ناپذیر،بالاترین کیفیت را در تولیدات ارئه کرده و در این راه موفق به کسب گواهی نامه ایزو 2000-9001 از کشور انگلستان در مدیریت جامع کیفیت گردیده است و توانستیم صدها تنوع تولیدی را علاوه بر مرف داخلی به کشورهای همسایه همچون ترکیه،آذربایجان،ارمنستان،عراق،افغانستان و ... صادر نماییم.

این شرکت از ابتدای تاسیس فلسه کاری و رسالت خود را به سه اصل ذیل استوار نموده است:

***نوآوری و ابتکار مستمر در امر تولید ***تولید محصولاتی با کیفیت عالی و منطبق بر استانداردهای جهانی ***ارائه بهترین خدمات قبل و پس از فروش به مشتریان

و برای کسب این امر مهم شبانه روز در تلاشیم تا با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا به بهترین نحو پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشیم.

واشر ثابت در حال بارگیری ...